Busy do Belgii połączyły dwa zagubione serca

Prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie. Każdy może to przyznać. Nie należy jej poszukiwać, ponieważ lubi wówczas robić na złość i odwlekać znalezienie swojej prawdziwej połówki. W tym przypadku busy do Belgii stały się przystanią, która połączyła dwoje osób. Pani Agata wyjeżdżała busami do Belgii, ponieważ otrzymała tam lepszą ofertę pracy. Bardzo bała się tego wyjazdu, ponieważ wyjeżdżała sama. Los jednak się do niej uśmiechnął, ponieważ na swoje drodze poznała pana Adama.

Busy do Belgii

fot.http://dandydarling.blogspot.com/2011/04/lovers.html

Busy do Belgii i nieznajomy mężczyzna

Autokar z podróżującymi miał już odjeżdżać, ale w ostatniej chwili wsiadł młody mężczyzna. Ponieważ jedyne wolne miejsce było obok pani Agaty postanowił się do niej dosiąść. Wstydliwa kobieta pomyślała sobie, że podczas podróży nie zamieni z nikim słowa i będzie się przeraźliwie nudzić. Okazało się jednak, że mężczyzna postanowił przełamać milczący mur i zaczął rozmawiać z kobietą. W trakcie rozmowy okazało się, że jadą do tego samego miasta i w tym samym celu. Stwierdzili, że miło byłoby się od czasu do czasu spotkać, dlatego gdy bus do Belgii dojechał na miejsce, postanowili wymienić się numerami telefonów.

Czekając na telefon

Podróż w końcu musiała się zakończyć, a busy do Belgii dojechać. Pani Agata nie dziś nie ukrywa, że czekała na odzew pana Adama, ponieważ w nowym miejscu czuła się bardzo samotna i opuszczona. Na szczęście mężczyzna odezwał się już po dwóch dniach. Od tamtej chwili para stała się nierozłączna, a ich znajomość przerodziła się w prawdziwą miłość, którą pielęgnują do dziś.

17

Dodaj komentarz